Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ford Tourneo Connect

Viie- või seitsmekohaline uuendatud Tourneo Connect viib sõiduelamusele uuele tasemele.

Tourneo Connectil on leidlik ja paindlik istmelahendus, uusimad tehnoloogiad, keerukad, kuid kasutajasõbralikud süsteemid, mis hoiavad ühenduses, aitavad kontrollida kiirust ja kaitsta jalakäijaid.

Uuendatud välisilme, täiustatud salongi ja suurema tõhususega Tourneo Connect on igal juhul hea valik.

Sul on valikuvõimalus…

Värvi valida on imelihtne. Kui vaid suudad otsusele jõuda.

Aitab püsida lubatud kiiruse piirides

Intelligentne kiiruspiirik (Intelligent Speed Assist) aitab püsida lubatud kiirusel, võimaldades sul teele keskenduda. Esikaamera tuvastab kehtiva kiirusepiirangu ning süsteem reguleerib sõiduki kiiruse automaatselt selle piirini.

Sõiduelamus

Võimas EcoBlue diiselmootor

Tipptasemel turbolaadimisega 100 hj ja 120 hj Ford EcoBlue diiselmootorid tagavad mõõdetavalt parema tõhususe ja jõudluse ning on tundlikumad ja vaiksemad, kui kunagi varem.

Jõudlus ja omadused

Käed-vaba SYNC 3

Ford SYNC 3 on tipptasemel süsteem, mis võimaldab püsida ühenduses ja juhtida oma telefoni, muusikat ja navigeerimissüsteemi häälkäsklustega – näiteks vastuseks käsklusele “I’m hungry” kuvatakse kohalike restoranide loend. SYNC 3 suudab ette lugeda ka tekstisõnumeid. Värvilisel 6-tollisel puuteekraanil on näpistamis- ja pühkimisliigutused intuitiivseks navigeerimiseks.

Mugavus

Aitab kaitsta jalakäijaid

Kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) jälgib eesolevat teed ja kui tuvastatakse kokkupõrkeoht sõiduki, jalakäija või jalgratturiga, annab see hoiatuse. Kui juht ei reageeri õigeaegselt, saab süsteem automaatselt pidureid rakendada, et kokkupõrget nõrgendada või isegi ennetada. Tehnoloogia aitab vähendada õnnetuste raskusastet või neist üldse hoiduda ning rakendub kiirusel üle 80 km/h.

Ohutus ja turvalisus

Paindlikud istmelahendused

Ford Fold Flat süsteem aitab auto salongi erinevatele vajadusetele vastavaks ümber kohandada.

5-kohalises Tourneo Connectis on teine ​​istmerida jagatud 60/40. Kokkuklapitud seljatugedega saab terve istmerea auto pagasiruumi suurendamiseks ettepoole liigutada.

7-kohalises Grand Tourneo Connectis saab Fold Flat süsteemi veelgi rohkem kasutada. Põrandaga saab ühetasaseks kokku klappida nii teise, 60/40 istmerea, kui ka kolmanda, 50/50 istmerea.

Praktilisus

Bumerange tarbesõidukite ümberehitus

Vaata veel

Varustustasemed

Ford Tourneo Connect
Trend

Hind alates
24 300 €

Ford Tourneo Connect
Titanium

Hind alates
26 700 €

Ford Tourneo Connect
Active

Hind alates
28 900 €