Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Praktilisus

Transit Customil on palju praktilisi funktsioone, mis aitavad sul tõhusamalt ja hõlpsamalt töötada. Suurele kaubaruumile on tagatud lihtne ligipääs, et kauba peale- ja mahalaadimine oleks võimalikult kerge. Samuti on mõeldud madalate omamiskulude peale.

Märkimisväärne kaubaruum

Transit Customil on muljetavaldav kaubaruum. Sinna saab vaevata mahutada kolm euroalust ja tänu mugavale ja uudsele laadimisluugile mahuvad sinna ka kuni 3,4 meetri pikkused esemed nii, et tagumiste istmete kasutamine ei ole häiritud. Lühikese teljevahega versioonil on kuni 6 ja pika teljevahega versioonil on 6,8 kuupmeetrit laadimisruumi. Transit Customil on lai külgmine uks ning lükandustel mehhanism, mis laadimise ajal ustel sulguda ei lase.

Kasulik laadimisluuk

Transit Customil on laadimisruumi suurendamiseks ülestõstetav paneel, mis tähendab, et kuni 3 meetri pikkuseid esemeid saab laadida tagumistest ustest ja kasutada laiendatud hoiuruumi kaubiku tagumiste istmete all. See nutikas funktsioon võimaldab hoida väärtuslikku kaupa oma sõidukis, mitte selle katusel.

Praktiline küljeuks

Läbimõeldud disainiga küljeuks tagab suurema efektiivsuse ning väiksema müra.

Ülitugevast terasest kere tagab maksimaalse kaitse

Boor ja teised ülitugevast terasest materjalid moodustavad üle 40% Transit Customi kereosast, kaasa arvatud reisijate ohutuselemendid. Ülimalt kerge ja kokkupõrkekindla kere turvaliseks muutmisel on kasutatud üle 4500 arvutisimulatsiooni ja 30 kokkupõrketesti.

Integreeritud katuseraam suurendab mugavust ja ökonoomsust ning vähendab müra

Uuendusliku katuseraami saab kokku klappida, kui seda ei kasutata. Lisaks tavapärase kinnitamise ja mahavõtmise vaevast säästmisele mahud läbi ka alla kahe meetri kõrgustest takistustest (välja arvatud 3400-kilose tühimassiga kaubikud). See aitab vähendatud takistuse tõttu kütust kokku hoida ning ka tuulemüra on vaiksem.

Vajad haagist lisakoormuse vedamiseks?

Veokonksu saab valida nii tehases paigaldatava lisavarustusena kui tellida ka olemasolevale sõidukile ja lasta see Fordi edasimüüjal paigaldada. Mõlemal juhul aktiveeritakse haagise kontrollsüsteem (Trailer Sway Assist).

Spetsiaalne põrandakaitse

Hõlpsasti puhastatav kaubaruumi põrandakate hõlbustab kaupade peale- ja mahalaadimist, muudab puhastamise lihtsaks ning aitab säilitada kaubiku väärtust järelturul.

Praktilised ja turvalised koormakinnitused

Transit Customil paiknevad kinnituskohad pakiruumi külgseinal põrandast kõrgemal. Nii jääb põrand vabaks, hõlbustades juurdepääsu. Õlgade ja puusade kõrgusel on veel ka lisakinnituskohad.

USB- ja pistikupesad

Armatuurlaua kohal olevas sahtlis on 12 V pistikupesa, AUX-sisend ja USB-pesa. Teine 12 V pistikupesa ja USB-pistikupesa on mugavalt paigutatud käigukangi kõrvale. Lisavarustusena saab paigaldada ka 240 V pistikupesa, mille võimsus on 150 W.

Saad lukustada ka 90 kraadi avatud uksed

Praktilisuse ja kasutusmugavuse huvides saab tagumised uksed lukustada 90 kraadi avatuna. Uste sees on valgust peegeldavad kleebised, mis teevad sõiduki teistele liiklejatele märgatavaks.

Muljetavaldav pöörderaadius

Transit Customi pöörderaadius on 10,96 meetrit, mis on selles suuruses sõiduki kohta muljetavaldav. See muudab linnasõidu koos parkimise ning peale- ja mahalaadimisega oluliselt lihtsamaks.

Pikk roostetamisvastane garantii

Transit Customil on 12-aastane roostetamisvastane garantii.

Ford ettevõtetele

Euroopas on üle 750 Fordi ärikliendi edasimüüja, mis annab turvalise teadmise, et Fordi teenused ja spetsialistid on sinu jaoks alati olemas.

Varustustasemed

Ford Transit Custom
Trend

Hind alates
25 700 €

Ford Transit Custom
Sport

Hind alates
31 900 €

Ford Transit Custom
Trail

Hind alates
28 600 €

Ford Transit Custom
Limited

Hind alates
28 900 €