Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Ohutus ja turvalisus

Mitmete täiustatud turvasüsteemide ja tehnoloogiatega varustatud Ford Galaxy kaitseb nii autosviibijaid kui teisi liiklejaid.

Kaitseb ka jalakäijaid

Kokkupõrke ennetussüsteem (Pre-Collision Assist) tuvastab teelolevad või ristmikku ületavad sõidukid ja jalakäijad ning annab neist teada. Kui sa ei reageeri, rakendab süsteem automaatselt pidurid. See tehnoloogia aitab vähendada õnnetuste raskust või neid üldse vältida. Funktsioon toimib kiirusel kuni 80 km/h.

Sekundi murdosa jooksul aktiveeruvad turvasüsteemid

Galaxy on varustatud täiustatud intelligentse kaitsesüsteemiga (Intelligent Protection System, IPS), mis juhib erinevaid turvasüsteeme, et pakkuda autos viibijatele maksimaalset kaitset.

Lisaturvalisust pakub perimeeteralarm

Lisavarustuses olev perimeeteralarm annab tugeva heliga teada, kui uksed või kapott jõuga avatakse.

Täiustatud turvapadjasüsteem

Juhi turvapadi kaitseb rindkere, põlvede turvapadi kaitseb jalgu. Esiistmete külgmised turvapadjad pakuvad tõhusat kaitset vaagnapiirkonnale ning turvakardinad lisavad kõigile kolmele istmereale veelgi turvalisust. Ka teise rea äärmistele istmetele on nüüd lisatud vaagnapiirkonna ja rindkere turvapadjad. Turvavööde eelpingutid kaitsevad sõitjaid laupkokkupõrke korral. Turvavööde meeldetuletus annab märku, kui turvavöö on ununenud kinnitamata.

Laste turvalisus

Väikelaste turvaliseks reisimiseks on Galaxy tagaistmetel ISOFIX-lapseistme kinnituskohad kahe lapseistme paigaldamiseks.

Lisavõimsus hädapidurduseks

Hädapidurdus (Emergency Brake Assist) aitab sõidukil hädaolukorras maksimaalset pidurdusvõimekust saavutada. Seda juhitakse automaatselt elektroonilise stabiilsuskontrollisüsteemi (Electronic Stability Control) kaudu, mis tunnetab, kui tugevalt on juht pidurdanud, ja vajadusel suurendab pidurdusjõudu automaatselt.

Varustustasemed

Ford Galaxy
Trend

Hind alates
27 100 €

Ford Galaxy
Titanium

Hind alates
29 800 €