Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Jõudlus ja tõhusus

Transit Custom on kombinatsioon kompromissitust jõust, madalast heitmetasemest ja silmapaistvast kütusetõhususest.

Geofencing-tehnoloogia

Transit Customi pistikhübriidil on geofencing-tehnoloogia, mis aitab parandada kohalikku õhukvaliteeti. Sisenedes väikese heitmekogusega tsooni, tuvastab sõiduk selle ning lülitub automaatselt üle elektrirežiimile. Kasutajad saavad luua kohandatud rohelisi tsoone heitmete vähendamiseks näiteks koolide lähedal ja teatud linnapiirkondades. Geofencing-moodul salvestab ka teavet ainult elektriga töötamise kohta madala heitmetasemega piirkondades. Neid andmeid saab ametiasutustega jagada, et kinnitada nõuetele vastavust rohelistes tsoonides, vältimaks ebaõiglaseid trahve. Kui Transit Custom pistikhübriid väljub kontrollitud tsoonist, lülitub sõiduk automaatselt kõige sobivamale sõidurežiimile.

Tarbesõidukite tulevik

Täiustatud elektrilist jõuallikat saab laadida vooluvõrgust ja lühemaid teekondi saab läbida ainult elektri jõul. Mitme auhinnatud 1,0-liitrise EcoBoost mootori toel tagab kaubik silmapaistva tõhususe ka pikematel reisidel. Transit Custom pistikhübriid aitab vähendada kohalikku õhusaastet ning tagab kogu paindlikkuse, võimekuse ja töökindluse, mida Ford Transit Customilt eeldad.

Väiksemate kuludega kaugemale

Täislaetud New Transit Custom pistikhübriid suudab sõita ainult elektrimootoriga kuni 56 kilomeetrit (tööulatus võib varieeruda sõltuvalt sõidukist, ilmastikutingimustest ja sõidukäitumisest), mis teeb sellest ideaalse kaaslase lühikestel linnasõitudel. Pikematel teekondadel aitab 1,0-liitrine EcoBoosti bensiinimootor – aku laadimiseks töötab regeneratiivpidurdus. Kui aku on piisavalt laetud, saad lülituda tagasi ainult elektrilisele sõidule, mis aitab säästa raha ja vähendada reostust.

Täiustatud ajamitehnoloogia

Uus Tourneo Custom on oma täiustatud 2,0-liitriste Ford EcoBlue diiselmootorite valikuga võimsam ja tõhusam kui kunagi varem. Valikus on neli jõuülekannet, mis pakuvad kuni 185 hj ja 405 Nm pöördemomenti. Kõik mootorid vastavad rangetele Euro 6.2 heitmenormide standarditele. Valikus on ka kergehübriid (mHEV), mis tagab veelgi väiksema kütusekulu ja heitmekoguse.

Suurem jõudlus

Parema võimsuse ja pöördemomendi tagavad Ford EcoBlue 2,0-liitrised mootorid. Järgides rangeid Euro 6.2 heitmenormide standardeid käsitlevaid õigusakte, on nende täiustatud jõuallikate eelisteks terve rida nutikaid ja ökonoomseid tehnoloogiaid.

Võimas ja tõhus Ford EcoBlue mootor

Transit Customi Ford EcoBlue 2.0L TDCi mootorid vastavad rangetele Euro6 heitmenormidele. Valikus on kolm mootorivarianti: 105 h/360 Nm, 130 hj/385 Nm ja 170 hj/405 Nm. Kõigi nende ühiseks nimetajaks on silmapaistev jõudlus ning väiksem kütusekulu ja heitgaaside kogus.

AdBlue® vähendab saastet

Valikulises katalüütilises redutseerimissüsteemis kasutatakse karbamiidi ja vee baasil vedelikku AdBlue®, et muuta heitmed lämmastikuks ja veeks. Tahkete osakeste filter vähendab enam kui 99% sõiduki heitgaasist eralduvatest tahketest osakestest. Et see toimiks, peab sinu 2,0-liitrise Ford EcoBlue AdBlue® paak olema täidetud AdBlue® vedelikuga. Kui vedeliku tase muutub liiga madalaks, süttib selle kohta hoiatustuli.

Väiksem kütusekulu Start/Stop-tehnoloogiaga

Peatudes valgusfoori taga või lastes mootoril tühikäigul töötada, lülitab see tehnoloogia mootori automaatselt välja. Uuesti liikuma hakkamiseks tuleb manuaalkäigukastiga autos vajutada lihtsalt sidurit ja valida esimene käik, automaatkäigukastiga autol vabastada pidur ning auto taaskäivitub. Automaatne käivitamine-peatamine on eriti tõhus linnatänavatel, kus see võib aidata kütusekulu vähendada kuni 10%.

Veelgi tõhusam aku laadimine

Erinevalt traditsioonilistest süsteemidest laeb nutikas taastav laadimine (Smart Regenerating Charging) akut ainult vajadusel. See aitab veelgi rohkem kütust kokku hoida ja heitmeid vähendada.

Juhitav kiirendus aitab säästlikumalt sõita Nii 130 hj kui ka 170 hj mootorid on saadaval kuuekäigulise SelectShift automaatkäigukastiga. See on standardne jõuülekanne, mis pakub sujuvat ja lõõgastavat sõiduelamust tiheda liikluse korral. Käigukast võimaldab soovi korral käiguvahetusnuppe kasutades käike käsitsi vahetada ja annab ka võimaluse käigud keerukamates sõidutingimustes – näiteks libedal pinnal või järskudel tõusudel – lukustada.

SelectShift automaatkäigukast

Nii 130 hj kui ka 170 hj mootorid on saadaval kuuekäigulise SelectShift automaatkäigukastiga. See on standardne jõuülekanne, mis pakub sujuvat ja lõõgastavat sõiduelamust tiheda liikluse korral. Käigukast võimaldab soovi korral käiguvahetusnuppe kasutades käike käsitsi vahetada ja annab ka võimaluse käigud keerukamates sõidutingimustes – näiteks libedal pinnal või järskudel tõusudel – lukustada.

Oluline teave teekonna kohta

Pardakompuuter annab kasulikku infot läbisõidu, kütusekulu, kiiruse ja välistemperatuuri kohta, lisaks näed ka seda, kui kaugele paagis oleva kütusega sõita saad.

Nutikas vajaduspõhine hooldus

Tõhususe ja jõudluse maksimeerimiseks tagab nutikas mootoritehnoloogia, et sa pole seotud tavapäraste hooldusintervallidega. Tehnoloogia võtab arvesse mitmeid tegureid, sealhulgas õli kogust ja kvaliteeti, mootori koormust, temperatuuri ja kiirust, et tagada sõiduki hooldus ainult siis, kui see on vajalik.

Varustustasemed

Ford Transit Custom
Trend

Hind alates
25 700 €

Ford Transit Custom
Sport

Hind alates
31 900 €

Ford Transit Custom
Trail

Hind alates
28 600 €

Ford Transit Custom
Limited

Hind alates
28 900 €