Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Omadused ja jõudlus

Enam ei pea valima võimsuse ja tõhususe vahel. S-MAXi suurepärase disaini, uudse inseneritöö ja tehnoloogiatega saab nautida mõlema täiuslikku kombinatsiooni.

Diiselmootorite valik

Täiustatud diiselmootoritel on kaks võimsust: 150 hj või 190 hj. Parandatud on võimsust, pöördemomenti ja ökonoomsust ning vähendatud heitmeid.

Käigukastide valik

S-MAXil on valikus kaks erinevat käigukasti. 6-käigulise manuaalkäigukasti suur pöördemoment tagab sujuva ja täpse käiguvahetuse. Ka 8-käigulisel automaatkäigukastil on suur pöördemoment ning maksimaalse võimsuse ja efektiivsuse jaoks hoolikalt häälestatud käiguvahetus. Lisavarustusena on saadaval ka nelikvedu.

Kiire käiguvahetus vaid ühe puudutusega

Ford S-MAXIs vahetad tänu roolil asuvatele käiguvahetuslabadele nüüd käike kiiresti ja vaevata nagu tipptasemel sportautos.

Täiustatud vedrustus suurepärase sõidu ja juhitavuse tagamiseks

S-MAXi täiustatud tagavedrustussüsteem on kerge, jäik ja täiuslikult häälestatud ning tagab suurepärase reageerimisvõime, juhitavuse ja sõidukvaliteedi.

Veelgi tõhusam aku laadimine

Erinevalt traditsioonilistest süsteemidest laeb nutikas taastav laadimine (Smart Regenerating Charging) akut ainult vajadusel. See aitab veelgi rohkem kütust kokku hoida ja heitmeid vähendada.

Väiksem kütusekulu Start/Stop-tehnoloogiaga

Peatudes valgusfoori taga või lastes mootoril tühikäigul töötada, lülitab see tehnoloogia mootori automaatselt välja, jättes tööle esituled, kliimaseadme, raadio ning Ford SYNC süsteemi. Uuesti liikuma hakkamiseks tuleb manuaalkäigukastiga autos vajutada lihtsalt sidurit ja valida esimene käik, automaatkäigukastiga autol vabastada pidur ning auto taaskäivitub. Automaatne käivitamine-peatamine on eriti tõhus linnatänavatel, kus see võib aidata kütusekulu vähendada kuni 10%.

Veelgi tõhusam

Uudne Ford Eco Mode süsteem hindab pidevalt sõidukäitumise mõju kütusekulule. Süsteem analüüsib kiirust, käiguvahetust, pidurdamist ning lühikeste ja pikkade sõitude arvu.

Varustustasemed

Ford S-MAX
TREND

Hind alates
29 900 €

Ford S-MAX
TITANIUM

Hind alates
31 900 €

Ford S-MAX
ST-LINE

Hind alates
34 200 €

Ford S-MAX
VIGNALE

Hind alates
42 300 €