Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Omadused ja jõudlus

Nii bensiini- kui diiselmootorid ja manuaal- kui automaatkäigukastid on suurepärase jõudlusega ning muljetavaldavalt tõhusad.

Parem jõudlus

Parema võimsuse ja pöördemomendi tagavad Ford EcoBlue 2,0-liitrised mootorid. Järgides rangeid WLTP-heitmeid käsitlevaid õigusakte, on nende täiustatud jõuallikate eelisteks mitmed nutikad ja ökonoomsed tehnoloogiad.

Käiguvahetuslabadega vahetad kiirelt käike

Käiguvahetust lihtsamaks tegevad roolil olevad automaatsed käiguvahetuslabad on saadaval nii 8-käigulise automaat- kui ka PowerShift-käigukastiga.

Kõrgetasemeline 8-käiguline automaatkäigukast

Galaxy uus automaatkäigukast on täiustatud kiirenduse ja ülimalt sujuva käiguvahetusega, parandades sõiduelamust, optimeerides kütusesäästlikkust ja suurendades jõudlust.

Kiire ja lihtne manuaalkäigukast

Täiustatud 6-käiguline manuaalkäigukast on kiire ja täpne, tagades sujuva käiguvahetuse.

Veelgi tõhusam aku laadimine

Erinevalt traditsioonilistest süsteemidest laeb nutikas taastav laadimine (Smart Regenerating Charging) akut ainult vajadusel. See aitab veelgi rohkem kütust kokku hoida ja heitmeid vähendada.

Veelgi tõhusam

Uudne Ford Eco Mode süsteem hindab pidevalt sõidukäitumise mõju kütusekulule. Süsteem analüüsib kiirust, käiguvahetust, pidurdamist ning lühikeste ja pikkade sõitude arvu.

Väiksem kütusekulu Start/Stop-tehnoloogiaga

Peatudes valgusfoori taga või lastes mootoril tühikäigul töötada, lülitab see tehnoloogia mootori automaatselt välja, jättes tööle esituled, kliimaseadme, raadio ning Ford SYNC süsteemi. Uuesti liikuma hakkamiseks tuleb manuaalkäigukastiga autos vajutada lihtsalt sidurit ja valida esimene käik, automaatkäigukastiga autol vabastada pidur ning auto taaskäivitub. Automaatne käivitamine-peatamine on eriti tõhus linnatänavatel, kus see võib aidata kütusekulu vähendada kuni 10%.

Varustustasemed

Ford Galaxy
Trend

Hind alates
27 100 €

Ford Galaxy
Titanium

Hind alates
29 800 €