Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Mugavus

Hästi kujundatud salongis kohtuvad vastupidavus ja praktilisus. Avarus ning käeulatuses olev Ford SYNC 3 muudavad salongi mugavaks mobiilseks kontoriks.

Võti veelgi rohkem ühendatud maailma

Uues Ford Transit Customis on FordPass Connect modem, mis pakub mitmeid hindamatuid eeliseid, sealhulgas reaalajas liiklusteavitusi ja 4G LTE WiFit kuni kümnele seadmele. Laadides nutitelefoni FordPass rakenduse, saad muuhulgas distantsilt uksi avada ja sulgeda ning vaadata kaardilt oma sõiduki asukohta, kui oled unustanud, kuhu selle parkisid.

Mugavad istmed

Uudse disainiga esiistmed tagavad suurema toe ja lisamugavuse. Transit Custom Kombil on teises ​​ja kolmandas reas 2 + 1 istet ja Transit Custom DCiV-l on teises istmereas kolmekohaline pink.

Kontor ratastel

Tagumise istmerea kahekohalise istme all on hõlpsasti ligipääsetav panipaik, mis on piisavalt suur sülearvuti ja muude kontoritarvikute hoidmiseks. Trend, Limited ja Sport mudelites on lisaks keskmise istme seljatoes olev 345 mm x 240 mm suurune lahtikäiv laud. Laual on ka kaks topsihoidjat, süvend pliiatsile ja elastne kinnitusrihm.

Palju kasulikku hoiustamisruumi

Transit Customis on palju käepäraseid hoiustamiskohti. Lukustatav (ja sõltuvalt valitud mudelist ka valgustusega) kindalaegas on piisavalt suur, et mahutada A4-formaadis kaustik. Hinnalisemate esemete jaoks saab kasutada mugavat istmealust panipaika. Manuaalkastiga kaubikutel on juhi ja kõrvalistuja istmete vahel sissetõmmatav topsihoidja. Uksetaskud mahutavad nii A4-formaadis paberid kui kaheliitrise joogipudeli.

Salongis alati sobiv temperatuur

Transit Customil on nii juhile kui kõrvalistujale hõlpsasti ligipääsetavad soojenduse ja kliimaseadme juhtnupud. Parempoolselt juhtnupult saab valida temperatuuri, vasakult ventilaatori kiiruse. Sõltuvalt sõiduki spetsifikatsioonist on kahe valikunupu vahelised nupud õhuvoolu suuna (esiklaas ja esikülg, jalaruum), istmesoojenduste, esi- ja tagaklaasi soojenduse, peeglite ja kliimaseadmete juhtimiseks.

Parem valgustus lihtsamaks ja turvalisemaks laadimiseks

Lisavarustusse kuuluvad erksad, energiatõhusad LED-tuled kaubiku tagaosas on lihtne, kuid praktiline uuendus.

Vihmaga automaatselt kohanduvad klaasipuhastid

Vihmatundlikud klaasipuhastid hakkavad tööle kohe, kui tuvastavad niiske esiklaasi. Mitmel erineval režiimil töötavad puhastid määravad niiskuse taseme ja aktiveeruvad vastavalt sellele.

Quickcleariga saab esiklaasi kiiresti puhtaks

See nutikas funktsioon aitab pakaselistel hommikutel kiiresti liikuma saada. Lihtsast nupuvajutusest piisab, et esiklaasil olevad üliõhukesed hõõgniidid kuumenevad ja sulatavad klaasipuhastitelt jää ning puhastavad esiklaasi uduvihmast. Süsteem käivitub sekunditega isegi siis, kui väljas on miinuskraadid.

Ford Easy-Fueliga tangid õiget kütust

Easy-Fuel tehnoloogia muudab sõidukisse vale kütuse tankimise peaaegu võimatuks, sest vale otsik lihtsalt ei sobi paagiga. Lisaks ei määri sa enam tankides oma käsi, sest kütusepaagil ei ole korki.

Et küljepeeglid kahjustada ei saaks

Et vältida ootamatuid kahjustusi küljepeeglitele ja neisse integreeritud näidikutele, saab küljepeeglid kokku klappida. Peeglisoojendus aitab külmadel hommikutel peeglid kiiremini jääst puhtaks saada.

Varustustasemed

Ford Transit Custom
Trend

Hind alates
25 700 €

Ford Transit Custom
Sport

Hind alates
31 900 €

Ford Transit Custom
Trail

Hind alates
28 600 €

Ford Transit Custom
Limited

Hind alates
28 900 €