Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Mugavus

Võti veelgi rohkem ühendatud maailma

Ford S-MAXis on nüüd FordPass Connect modem, mis pakub mitmeid hindamatuid eeliseid, sealhulgas liiklusteavitusi reaalajas ja 4G LTE WiFit kuni kümnele seadmele. Kui see ühendada telefonis oleva FordPassi rakendusega, saab kontrollida, kas auto uksed on lukustatud ning lukustada või avada need distantsilt. Rakendus näitab ka sõiduki asukohta kaardil.

FordPass rakendusega saad kasutada veelgi rohkem funktsioone

Kui laed oma nutitelefoni FordPass rakenduse, pääsed lisaks juurde veel mitmetele FordPass funktsioonidele nagu näiteks auto kauglukustamine ja -avamine, distantsilt käivitamine (ainult automaatkäigukastiga autodel), kütuse tase, rehvirõhk, sõiduki asukoht, seisund ja palju muud. Lisaks saad saata eelnevalt planeeritud reisimarsruudi oma nutitelefonist otse autosse.

Massaažifunktsiooniga esiistmed

Multifunktsionaalsed esiistmed pakuvad täiendavat tuge ja massaaži, muutes ka pikad sõidud mugavaks ja nauditavaks.

Panoraamkatus loob helgema ja õhulisema tunde

Elektroonilise laekatte saab ühe nupuvajutusega eemaldada, et loomulik valgus läbi panoraamkatuse salongi saaks paista. Päikesevalgust tagasipeegeldav klaas hoiab salongi jahedana ja kaitseb kahjulike UV-kiirte eest.

Läbimõeldud ja paindlikud istmelahendused

S-MAXis on ruumi kuni seitsmele reisijale. Kokkupandavad teise ja kolmanda rea ​​istmed võimaldavad neid erinevalt paigutada. Teise ja kolmanda rea ​​istmed saab ühe nupuvajutusega kokku klappida, tehes rohkem ruumi pagasi jaoks.

Võtmevaba süsteem

Fordi võtmevaba süsteem (KeyFree System) võimaldab sõidukit lukustada ja avada ilma et peaks võtme taskust või kotist välja võtma. Ideaalne lahendus, kui käed on asju täis või kui on kiire.

Ergonoomilised seljatoed

S-MAXis on spetsiaalselt disainitud ergonoomilised selga toetavad istmed. 18 suunas reguleeritavad istmed (sealhulgas elektriajamiga 4 suunas reguleeritav nimmepiirkonna tugi) on sertifitseeritud ning neid soovitavad arstid ja füsioterapeudid.

Aitab püsida lubatud kiiruse piirides

Intelligentne kiiruspiirik (Intelligent Speed Assist) töötab koos liiklusmärgituvastusega (Traffic Sign Recognition), võimaldades juhil teele keskenduda. Aktiveeritud süsteem tuvastab kiirusepiirangud ja reguleerib seejärel kiirust vastavalt nendele.

Quickcleariga saab esiklaasi kiiresti puhtaks

See nutikas funktsioon aitab pakaselistel hommikutel kiiresti liikuma saada. Lihtsast nupuvajutusest piisab, et esiklaasil olevad üliõhukesed hõõgniidid kuumenevad ja sulatavad klaasipuhastitelt jää ning puhastavad esiklaasi uduvihmast. Süsteem käivitub sekunditega isegi siis, kui väljas on miinuskraadid.

Vali endale sobiv temperatuur

Valikuline elektrooniline kliimaseade (Electronic Automatic Temperature Control) hoiab just seda sisetemperatuuri, mille oled ise valinud.

Käivita oma auto ühe nupuvajutusega

S-MAX tajub automaatselt puldi lähedalolekut isegi siis, kui see on taskus või kotis, seega pead sa auto käivitamiseks vaid Ford Poweri nuppu vajutama.

Käed-vaba tagaluuk

KeyFree võtmega on tagaluugi avamine lihtne isegi siis, kui käed on kinni. Võtit ei pea taskust või kotist välja võtma, vaid viibuta tagumise kaitseraua keskosa all õrnalt jalga ning tagaluuk avaneb.

Käed-vaba SYNC 3

SYNC 3 on tipptasemel info- ja meelelahutussüsteem, mida on lihtne kasutada. Täiustatud häälkäskluste ja veelgi suurema funktsionaalsusega uuel liidesel on kasutusmugavuse parandamiseks suuremad nupud ja värvilisel puutetundlikul ekraanil on sarnaselt nutitelefonidele ja tahvelarvutitele näpistamis- ja pühkimisliigutused veelgi intuitiivsemaks navigeerimiseks. SYNC 3 sisaldab ka AppLinki, Apple CarPlayd ja Android Autot, et kuvada nutitelefoni teavet puuteekraanil.

Ford Easy-Fueliga tangid õiget kütust

Easy-Fuel tehnoloogia muudab sõidukisse vale kütuse tankimise peaaegu võimatuks, sest vale otsik lihtsalt ei sobi paagiga. Lisaks ei määri sa enam tankides oma käsi, sest kütusepaagil ei ole korki.

MyKey aitab autot muretult teistega jagada

MyKey paljude funktsioonide hulgas on maksimaalse kiirusepiirangu seadistamine, turvavöö meeldetuletus ning helisüsteemi tugevuse määramine. See tehnoloogia annab autoomanikule meelerahu, kui ta laenab oma sõidukit sõbrale või pereliikmele. Omaniku kätte jääb nn administraatori võti, millega saab piiranguid programmeerida.

Automaatselt kohanduv püsikiirusehoidja

Adaptiivne püsikiirusehoidja (Adaptive Cruise Control) kohandab auto kiiruse vastavalt eesolevale sõidukile. Kui sisseehitatud RADAR-andur tuvastab ees aeglasema sõiduki, aeglustab süsteem sinu autot etteantud vahemaa säilitamiseks, vajadusel täielikult seisma jättes. Kui tee on taas vaba, kiirendab süsteem uuesti sinu valitud kiiruseni.

Varustustasemed

Ford S-MAX
TREND

Hind alates
29 900 €

Ford S-MAX
TITANIUM

Hind alates
31 900 €

Ford S-MAX
ST-LINE

Hind alates
34 200 €

Ford S-MAX
VIGNALE

Hind alates
42 300 €