Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest
Kerghübriid
Hübriid
Pistikhübriid
Täiselektriline
Loe Fordi elektrisõidukitest

Mugavus

Spetsiaalselt disainitud ergonoomiliste istmete, kaasaegse disaini ja suurepärase ühenduvusega on Ford Galaxyga sõitmine tõeliselt esmaklassiline elamus.

EasyFold süsteem istmete kokkuklappimiseks

Uuendusliku EasyFold süsteemiga saab teise rea istme ühe nupuvajutusega kokku klappida. EasyFold ja Power Raise funktsioonid kiirendavad teise ja kolmanda rea istmeid kokku ja lahti klappides suuremate esemete autosse laadimist.

Võti veelgi rohkem ühendatud maailma

Galaxys on nüüd FordPass Connect modem, mis pakub mitmeid hindamatuid eeliseid, sealhulgas liiklusteavitusi reaalajas ja 4G LTE WiFit kuni kümnele seadmele. Kui see ühendada telefonis oleva FordPassi rakendusega, saab kontrollida, kas auto uksed on lukustatud ning lukustada või avada need distantsilt. Rakendus näitab ka sõiduki asukohta kaardil.

FordPass rakendusega saad kasutada veelgi rohkem funktsioone

Kui laed oma nutitelefoni FordPass rakenduse, pääsed lisaks juurde veel mitmetele FordPass funktsioonidele nagu näiteks auto kauglukustamine ja -avamine, distantsilt käivitamine (ainult automaatkäigukastiga autodel), kütuse tase, rehvirõhk, sõiduki asukoht, seisund ja palju muud. Lisaks saad saata eelnevalt planeeritud reisimarsruudi oma nutitelefonist otse autosse.

Massaažifunktsiooniga esiistmed

Multifunktsionaalsed esiistmed pakuvad täiendavat tuge ja massaaži, muutes ka pikad sõidud mugavaks ja nauditavaks.

Ergonoomilised seljatoed

Galaxys on spetsiaalselt disainitud ergonoomilised mugavalt selga toetavad istmed. 18 suunas reguleeritavad istmed (sealhulgas elektriajamiga 4 suunas reguleeritav nimmepiirkonna tugi) on sertifitseeritud ning neid soovitavad arstid ja füsioterapeudid.

Käed-vaba tagaluuk

KeyFree võtmega on tagaluugi avamine lihtne isegi siis, kui käed on kinni. Võtit ei pea taskust või kotist välja võtma, vaid viibuta tagumise kaitseraua keskosa all õrnalt jalga ning tagaluuk avaneb.

Kohandatav roolisammas

Ideaalseks ja mugavaks sõiduasendiks saab roolisammast hõlpsasti reguleerida nii kaldenurga kui ulatuse järgi.

Käivita oma auto ühe nupuvajutusega

Galaxy tajub automaatselt puldi lähedalolekut isegi siis, kui see on taskus või kotis, seega pead sa auto käivitamiseks vaid Ford Poweri nuppu vajutama.

Vali endale sobiv temperatuur

Võimas kliimasüsteem (Heating Ventilation and Air Conditioning, HVAC) aitab hoida nii sooja kui jahedat temperatuuri. Kahetsooniline kliimaseade (Trend ja Titanium seeriatel standardvarustuses) võimaldab reguleerida juhi ja kõrvalistuja salongitemperatuuri. Lisavarustusena on saadaval eraldi kliimasüsteem ka teise ja kolmanda istmerea jaoks.

Käed-vaba SYNC 3

SYNC 3 on tipptasemel info- ja meelelahutussüsteem, mida on lihtne kasutada. Täiustatud häälkäskluste ja veelgi suurema funktsionaalsusega uuel liidesel on kasutusmugavuse parandamiseks suuremad nupud ja värvilisel puutetundlikul ekraanil on sarnaselt nutitelefonidele ja tahvelarvutitele näpistamis- ja pühkimisliigutused veelgi intuitiivsemaks navigeerimiseks. SYNC 3 sisaldab ka AppLinki, Apple CarPlayd ja Android Autot, et kuvada nutitelefoni teavet puuteekraanil.

Ford Easy-Fueliga tangid õiget kütust

Easy-Fuel tehnoloogia muudab sõidukisse vale kütuse tankimise peaaegu võimatuks, sest vale otsik lihtsalt ei sobi paagiga. Lisaks ei määri sa enam tankides oma käsi, sest kütusepaagil ei ole korki.

Kvaliteetne heli

Ford SYNC 3 standardvarustuses on kaheksa kõlariga helisüsteem, mis tagab heli erakordse selguse kogu autos. Valikuline 12 kõlariga preemium-süsteem koos DAB-raadioga pakub kvaliteetset helielamust.

Võtmevaba süsteem

Fordi võtmevaba süsteem (KeyFree System) võimaldab sõidukit lukustada ja avada ilma et peaks võtme taskust või kotist välja võtma. Ideaalne lahendus, kui käed on asju täis või kui on kiire.

MyKey aitab autot muretult teistega jagada

MyKey paljude funktsioonide hulgas on maksimaalse kiirusepiirangu seadistamine, turvavöö meeldetuletus ning helisüsteemi tugevuse määramine. See tehnoloogia annab autoomanikule meelerahu, kui ta laenab oma sõidukit sõbrale või pereliikmele. Omaniku kätte jääb nn administraatori võti, millega saab piiranguid programmeerida.

Quickcleariga saab esiklaasi kiiresti puhtaks

See nutikas funktsioon aitab pakaselistel hommikutel kiiresti liikuma saada. Lihtsast nupuvajutusest piisab, et esiklaasil olevad üliõhukesed hõõgniidid kuumenevad ja sulatavad klaasipuhastitelt jää ning puhastavad esiklaasi uduvihmast. Süsteem käivitub sekunditega isegi siis, kui väljas on miinuskraadid.

Panoraamkatus loob helgema ja õhulisema tunde

Elektroonilise laekatte saab ühe nupuvajutusega eemaldada, et loomulik valgus läbi panoraamkatuse salongi saaks paista. Päikesevalgust tagasipeegeldav klaas hoiab salongi jahedana ja kaitseb kahjulike UV-kiirte eest.

Nutikad klaasipuhastid

Fordi Clearview süsteem pritsib vedelikku kogu klaasipuhasti ulatuses, tagades puhtama tuuleklaasi ja seeläbi parema nähtavuse. Tänu väiksemale kulule ei pea klaasipesuvedelikku lisama nii tihti kui varem.

Varustustasemed

Ford Galaxy
Trend

Hind alates
27 100 €

Ford Galaxy
Titanium

Hind alates
29 800 €